Części CATERPILLAR

cat1Jeśli posiadasz jedną lub więcej maszyn CATERPILLAR, dobrze trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się głównie w sprzedaży części do maszyn tej marki. Sprzedaż części CAT stanowi ponad 50% naszej działalności opisanej na tej stronie!

Oprócz sprzedaży części do wszystkich maszyn CAT, wykonujemy przeglądy i naprawy koparko-ładowarek serii CAT 428II, 428B, 428C, 428D, 428E, 428F (dotyczy to też serii 438, 432, 442, 444 itd.)

Części zamienne do maszyn CAT sprzedajemy w Polsce już od kilkunastu lat. Mamy stałych dostawców oraz kilka dodatkowych niezależnych źródeł zaopatrzenia. Taki układ umożliwia nam szybką realizację każdego zamówienia.

Wyłącznie na potrzeby części CAT zbudowaliśmy dedykowany system on-line pod adresem http://kamena.com.pl/cat, gdzie możesz zarejestrować swoje maszyny, korzystać z katalogu części, składać zapytania i zamówienia, przeglądać historię zapytań i zamówień, .itd. Klienci korzystający z systemu mają po prostu łatwiej oraz cieszą się pewnymi przywilejami, a my w zamian za to mamy mniej pracy :-).

System CAT on-line:

banet-on-line