Naprawa siłowników hydraulicznych

hydraulic_cylinder_17_32601Przyjmujemy do profesjonalnej naprawy wszystkie siłowniki od maszyn budowlanych, żurawi, wywrotek i innego sprzętu (również przemysłowych).

Naprawiamy siłowniki jednostopniowe i teleskopowe, jedno- i dwu-stronnego działania. Naprawiamy też dwu-tłoczyskowe siłowniki skrętu maszyn budowlanych.

Naprawy wykonywane są profesjonalne i nie ma dla nas znaczenia, czy uszkodzone jest tłoczysko, cylinder, dławica, tłok, czy tylko do wymiany jest pakiet uszczelnień. W każdym przypadku oddamy Ci siłownik sprawny, gotowy do montażu w maszynie.

A jeżeli masz typowy kłopot z wiecznie pękającym spawem przy kolanku zasilającym – również skontaktuj się z nami.

Kolejność działania jest następująca:

  • Krok 1 » Zadzwoń, a my odpowiemy, czy taki siłownik możemy przyjąć do naprawy.
  • Krok 2 » Przyślij lub przywieź nam siłownik.
  • Krok 3 » Rozbierzemy siłownik i zweryfikujemy zakres koniecznych prac. Koszt weryfikacji to tylko 100 zł netto.
  • Krok 4 » Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o spodziewanym koszcie i terminie wykonania naprawy.
  • Krok 5 » Jeśli zaakceptujesz pkt. 4, rozpoczniemy naprawę, a koszt weryfikacji 100 zł anulujemy.

 

Uwaga, jeśli Twój siłownik w całości jest zniszczony i nie nadaje się do naprawy, nie zniechęcaj się. Sprawdzimy wśród naszych dostawców dostępność siłownika używanego. A jeśli nie znajdziemy takiego, możemy odtworzyć Twój siłownik od podstaw.

Oferujemy produkcję nowych siłowników hydraulicznych, wg wzorca starego siłownika lub wg rysunku Klienta. Dotyczy to zarówno siłowników do maszyn budowlanych jak i najbardziej wyszukanych zastosowań przemysłowych.